Aktualności

Aktualności

Wyjazdy na targi IT-SA, SicherheitsExpo oraz Securex były współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, poddziałanie 3.3.3: „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand”.

 

 • Targi bezpieczeństwa Sicherheits w Monachium

  W dniach 27-28.06.2023 r. uczestniczyliśmy w 20. targach bezpieczeństwa SicherheitsExpo w Monachium.

  Tym razem mieliśmy okazję zapoznać się dokładnie z wystawianymi stoiskami jako zwiedzający.

 • Targi IT i zabezpieczeń IT SA w Norymberdze

  W dniach 25 do 27 listopada 2022r uczestniczyliśmy w Targach IT-SA w Norymberdze, aby zaprezentować swoje rozwiązania klientom na rynku niemieckim, z którymi wiążemy naszą przyszłość zarówno jako partner technologiczny jak i podwykonawca w zakresie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem IT.

 • Targi bezpieczeństwa SicherheitsExpo w Monachium

  W dniach 29-30 czerwca 2022 r.  braliśmy udział w 19 Targach SicherheitsExpo w Monachium. Były to wiodące targi bezpieczeństwa w południowych Niemczech.

  Nasza firma jako innowator w dziedzinie przyszłościowej technologii bezpieczeństwa prezentowała interesujące rozwiązania, między innymi system zarządzania bezpieczeństwem klasy PSIM integrujący za pomocą jednej platformy wiele systemów podrzędnych oraz rozwiązanie Smart City. Targi były świetną okazją do zapoznania się z ofertą handlową naszej firmy oraz na bezpośredni kontakt z naszym Działem Handlowym. 

 • Targi zabezpieczeń Securex

  25-27 kwietnia 2022 r, braliśmy udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich Securex.
  Było to największe wydarzenie biznesowe dla branży zabezpieczeń w Środkowo-Wschodniej Europie.

 • Podpisaliśmy umowę z Urzędem Miasta Gorzów Wielkopolski

  12 sierpnia 2020 podpisaliśmy umowę z Urzędem Miasta Gorzów na budowę Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej oraz rozbudowy z przebudową Systemu Monitoringu Miejskiego w ramach zadania pn. „System Zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp.”, którego wartość przekracza 8 500 000,00 zł

 • Uruchomiliśmy pulpit kontrahenta

  Udostępniliśmy dla naszych Partnerów pulpit kontrahenta, który pozwala na sprawniejszą komunikację. Zachęcamy do korzystania.