O nas

Nie mamy gotowych rozwiązań, które będą optymalne i dopasowane do potrzeb każdego użytkownika. Nie mamy także rozwiązań wyłącznie najwyższej jakości, unikatowych i kompleksowych. Rola integratora na rynku IT to duże wyzwanie, które podjęliśmy w 2005 roku i naszą największą zaletą jest różnorodność posiadanej oferty. Nasze rozwiązania konstruujemy z wielu komponentów tak, aby zaspokoić potrzeby w stopniu adekwatnym do przeznaczonego na ten cel budżetu.

Prywatnie lubimy układać puzzle i tę pasję przekładamy na pracę. Za każdym razem dobierając odpowiednie elementy systemu, staramy się aby wszystko do siebie pasowało, a efekt który uzyskujemy był taki, jaki sobie zaplanowaliśmy.

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą, aby móc wspólnie wypracować efektywne rozwiązania i choć czasami ogranicza nas technologia, to na pewno nie fantazja, bo ją akurat potrafimy skutecznie wykorzystać.

Poniższy film powstał w ramach projektu „Internacjonalizacja marki KONWERGA”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020, poddziałanie 3.3.3: „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand”.